Igrzyska Olimpisjkie Głuchych Sofia 2013

      Możliwość komentowania Igrzyska Olimpisjkie Głuchych Sofia 2013 została wyłączona

Natalia Brzykcy zawodniczka Akademii Judo/TON Poznań wraz ze swoim trenerem klubowym jak i zarazem trenerem Kadry Olimpijskiej Głuchych w Judo po przysiędze złożonej w PKOL-u w dniu 21 lipca 2013 nadszedł czas na wylot do Bułgarii. Już jutro tj. 30 lipca z warszawskiego lotniska Natalia i Radek Miśkiewicz i pozostała dwójka kadrowiczów Dominika Bolek i Marcin Antos rozpoczną walkę o medale Igrzysk Olimpijskich.

Natalia jaki reszta reprezentacji swoje walki rozpoczną 1 sierpnia. Tam też będą się zmagać w swoich kategoriach wagowych, natomiast 4 sierpnia walczyć będą o medal w kategorii Open.

Jest to wielkie osiągnięcie i wydarzenie dla Poznańskiego Sportu ,dla Akademii Judo Poznań , trenera ale przede wszystkim dla Natalii , która swoją pracą przez wiele lat jak sportowiec zakwalifikowała się na Igrzyska Olimpijskie Głuchych i staje przed szansą zdobycia pierwszego medalu IO w swojej karierze , dla Akademii Judo Poznań , dla Miasta Poznań a także dla POLSKI !

Trzymajmy kciuki za udział naszej zawodniczki Natalii Brzykcy trenera Radosława Miśkiewicza , i miejmy nadzieję iż będziemy witać duet 5 sierpnia na Lotnisku w Warszawie gromkimi brawami !

Relacje z zawodów na żywo:
strona IO : http://sofia2013.com/

Autor: Basia Jopek