KALENDARZ IMPREZ PFSN na 2009r

      Możliwość komentowania KALENDARZ IMPREZ PFSN na 2009r została wyłączona

     

KALEND.ARZ IMPREZ CENTRALNYCH   NA  ROK 2009   PFSN
                

                                                   zatwierdzony na zebraniu Zarządu w dniu 14.02.2009r

Lp.

Termin

Nazwa imprezy

Miejsce

Organizator

nasze

 

MARZEC

 

 

 

udział

 

1

 

13-15.03.

Eliminacje MPN  w Piłce Koszykowej – Grupa A

Seniorów Mężczyzn

 

POZNAŃ

WKSG

Poznań

 

 

2

 

13-15.03.

Eliminacje MPN  w Piłce Koszykowej – Grupa B

Seniorów Mężczyzn

 

WARSZAWA

WARS

Warszawa

 

 

3

 

27-29.03.

Młodzieżowe MPN  w Piłce Koszykowej

Chłopców (do lat 22)

 

SZCZECIN

WIOSŁO Szczecin

 

 

4

 

27-29.03.

Eliminacje MPN  w Piłce Siatkowej – Grupa A

Seniorów Mężczyzn

 

RYBNIK

ŚLĄSKI

Rybnik

TON

Poznań

 

5

 

27-29.03.

Eliminacje MPN  w Piłce Siatkowej – Grupa B

Seniorów Mężczyzn

 

ŁÓDŹ

ŁKSG

Łódź

 

 

6

 

27-28.03.

Eliminacje MPN  w Szachach  – grupa A

Seniorów Mężczyzn

 

RZESZÓW

RES-GEST

Rzeszów

 

 

7

 

27-28.03.

Eliminacje MPN    w Szachach – grupa B

Seniorów Mężczyzn

 

GDAŃSK

POMORZE

Gdańsk

TON

Poznań

 

KWIECIEŃ

 

 

 

 

 

8

 

03-05.04.

Finał MPN     w Piłce Koszykowej

Seniorów Mężczyzn

 

ŁÓDŹ

ŁKSG

Łódź

 

 

9

 

04.04.

Halowe MPN

w Lekkiej Atletyce

 

WARSZAWA

PFSN

 

 

10

 

17-19.04.

Puchar Polski Halowe   w Piłce Nożnej

Mężczyzn

 

RADOM

RADOMIG

Radom

TON

Poznań

 

11

 

24-25.04.

Młodzieżowe MPN

w Szachach (do lat 17 i do lat 22)

 

LUBLIN

SPARTAN

Lublin

 

 

12

 

24-26.04.

Finał MPN   w Piłce Koszykowej

Seniorów Kobiet

 

LUBLIN

SPARTAN

Lublin

 

 

13

 

24-26.04.

Młodzieżowe MPN  w Piłce Nożnej 7-osobowej na murawie   Chłopców (do lat 22)

GOŁOTCZYZNA

ZRYW

Gołotczyzna

TON

Poznań

 

 

MAJ

 

 

 

 

 

14

 

01-03.05.

Eliminacje MPN  w Piłce Nożnej 11-osobowej – grupa A    Seniorów Mężczyzn

 

OLSZTYN

WARMIG

Olsztyn

TON

Poznań

 

 

15

 

01-03.05.

Eliminacje MPN   w Piłce Nożnej 11-osobowej – Grupa B   Seniorów Mężczyzn

 

LUBLIN

SPARTAN

Lublin

 

 

16

 

08-10.05.

Młodzieżowe MPN   w Lekkiej Atletyce

 

 

BYDGOSZCZ

WISŁA

Bydgoszcz

 

 

17

 

08-10.05.

Indywidualne MPN     w Szachach

Seniorów Kobiet i Mężczyzn

 

WARSZAWA

WARS

Warszawa

TON

Poznań

 

 

18

 

15-17.05.

Finał MPN     w Piłce Siatkowej

Seniorów Mężczyzn

 

OLSZTYN

WARMIG

Olsztyn

 

 

19

 

15-17.05.

MPN     w Tenisie Stołowym

Seniorów

 

ŁUKÓW

HETMAN

Łuków

TON

Poznań

 

20

 

22-24.05.

Finał MPN     w Piłce Siatkowej

Seniorów Kobiet

 

WARSZAWA

MAZOWSZE

Warszawa

 

 

21

 

29-31.05.

MPN

w Pływaniu

 

LUBLIN

SPARTAN

Lublin

TON

Poznań

 

22

 

29-31.05.

Młodzieżowe MPN     w Piłce Siatkowej

Dziewcząt (do lat 22)

 

SZCZECIN

WIOSŁO

Szczecin

 

 

23

 

29-31.05.

Młodzieżowe MPN     w Piłce Siatkowej

Chłopców (do lat 22)

 

RACIBÓRZ

ODRA

Racibórz

 

 

 

CZERWIEC

 

 

 

 

 

24

 

05-07.06.

Indywidualne MPN     w Lekkiej Atletyce

Seniorów

 

WARSZAWA

WARS

Warszawa

 

 

25

 

05-07.06.

Indywidualne i Drużynowe MPN   w Bowlingu

Seniorów

 

OLSZTYN

WARMIG

Olsztyn

TON

Poznań

 

26

 

12-14.06.

Finał MPN      w Piłce Nożnej 11-osobowej

Seniorów Mężczyzn

 

WARSZAWA

MAZOWSZE Warszawa

 

 

27

 

22-27.06.

2.Mistrzostwa Europy Juniorów  w Piłce Koszykowej   Dziewcząt i Chłopców (do lat 20)

 

LUBLIN

PFSN

 

 

LIPIEC

 

 

 

 

 

28

 

03-05.07.

MPN     w Piłce Siatkowej Plażowej

Kobiet i Mężczyzn

 

OLSZTYN

WARMIG

Olsztyn

 

 

WRZESIEŃ

 

 

 

 

 

29

 

05-15.09.

Igrzyska Głuchych

DEAFLYMPICS

TAI-PEI

(Tajwan)

Sekcje sporto-we    PFSN

 

 

30

 

18-20.09.

MPN   w Szachach Błyskawicznych (P’5 lub P’10)     Kobiet i Mężczyzn

 

RYBNIK

ŚLĄSKI

Rybnik

TON

Poznań

 

31

 

25-27.09.

MPN   w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Oldbojów (od 35 lat)

 

ŁÓDŹ

ŁKSG

Łódź

TON

Poznań

 

PAŹDZIER.

 

 

 

 

 

32

 

02-04.10.

MPN    w Piłce Nożnej 7-osobowej

Seniorów Mężczyzn

 

RZESZÓW

RES-GEST

Rzeszów

TON

Poznań

 

33

 

09-11.10.

Indywidualne, Drużynowe i Sztafetowe MPN

w Biegach Przełajowych

 

OLECKO

OLIMPIJCZYK   Olecko

 

 

34

 

16-18.10.

Eliminacje Halowe MPN w Piłce Nożnej- Grupa A         Seniorów Mężczyzn

 

GDAŃSK

POMORZE

Gdańsk

 

 

35

 

16-18.10.

Eliminacje Halowe MPNw Piłce Nożnej – Grupa B          Seniorów Mężczyzn

 

LUBLIN

SPARTAN

Lublin

 

 

36

 

23-25.10.
zmiana terminu
na 27-29.11.

Młodzieżowe MPN w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców (do lat 17 i do lat 22)

 

KRAKÓW

BAGRY

Kraków

 

 

37

 

23-25.10.

MPN   w Piłce Koszykowej Mężczyzn

Oldbojów (od 35 lat)

 

WARSZAWA

WARS

Warszawa

 

 

LISTOPAD

 

 

 

 

 

38

 

06-08.11.

Puchar Polski     w Piłce Siatkowej

Mężczyzn

 

RADOM

RADOMIG

Radom

TON

Poznań

 

39

 

13-15.11.

Finał Drużynowe MPN

w Szachach

 

OTWOCK

ARKADIA

Otwock

 

 

40

 

13-15.11.

Finał Halowe MPN   w Piłce Nożnej

Seniorów Mężczyzn i Kobiet

 

POZNAŃ

TON

Poznań

TON

Poznań

 

41

 

13-15.11.

Puchar Polski     w Piłce Siatkowej

Kobiet

 

ŁÓDŹ

ŁKSG

Łódź

 

 

42

 

20-22.11.
zmiana terminu
na 4-5.12.

TOP’12 Mężczyzn i TOP’8 Kobiet

w Tenisie Stołowym

 

POZNAŃ

TON

Poznań

TON

Poznań

 

43

 

20-22.11.

Puchar Polski    w Piłce Koszykowej

Mężczyzn

 

RZESZÓW

RES-GEST

Rzeszów

 

 

44

 

27-29.11.

Halowe MPN w Piłce Nożnej Mężczyzn

Oldbojów (od 35 lat)

 

OLSZTYN

WARMIG

Olsztyn

TON

Poznań

 

GRUDZIEŃ

 

 

 

 

 

45

 

04-06.12.

Młodzieżowe Halowe MPN   w Piłce Nożnej

Chłopców (do lat 22)

 

BYDGOSZCZ

WISŁA Bydgoszcz

 

 

 

46

 

11-12.12.

MPN            w Narciarstwie

(slalom i slalom gigant)

 

SZCZYRK

PFSN

 

 

47

 

11-13.12.

Puchar Polski

w Bowlingu

 

OTWOCK

ARKADIA

Otwock

TON

Poznań